ZALETY SOCZEWEK POLARYZACYJNYCH TAC

Polaryzacyjne soczewki okularowe TAC to jeden z najczęściej używanych w okularach materiałów polaryzacyjnych. Jaka jest ich przewaga?

Okulary z polaryzacją

AWAKE-WAVES-POLARIZED-BANER

1. Polaryzacyjne soczewki okularowe TAC efektywnie neutralizują refleksy oraz silne i rozproszone światło. Powodują również równoległe ułożenie promieni słonecznych. W efekcie widzimy wyraźniejszy i bardziej miękki obraz.
2. Ponieważ zagadnienia dotyczące soczewek polaryzacyjnych i kątów skręcania płaszczyzny polaryzacji wyrażonych w radianach zostały wykorzystane w procesach projektowania I produkcji, użytkownicy nie odczuwają zniekształceń widoku i nie odczuwają zawrotów głowy.
3. Filtr polaryzacyjny jest kompozytem złożonym z 7 warstw, który jest zgodny z międzynarodowym standardem soczewek okularowych UV400. Soczewki polaryzacyjne w pełni chronią oczy. Pierwsza warstwa to warstwa polaryzacyjna, to najważniejsza część soczewki, odpowiada za 99% efektu polaryzacji, który polega na efektywnej absorbcji ostrego światła. Druga i trzecia warstwa służą scaleniu i efektywnie chronią przed uszkodzeniom od zarysowań, upałów, wygięć, cięć i trudnych warunków atmosferycznych. Czwarta i piąta warstwa to warstwy pochłaniające promienie UV. Pochłaniają ponad 99% promieni ultrafioletowych. Szósta I siódma warstwa chronią przed wstrząsami. Zwiększają odporność na uderzenia, zapobiegają zarysowaniom i przedłużają trwałość soczewki polaryzacyjnej.
4. Kolejną dużą zaletą jest fakt, że soczewka polaryzacyjna jest bardzo lekka I cienka (grubość 0.7mm, 1.1mm).

Do oprawek w naszych okularach używamy różnego rodzaju drewna, bambusa, bądź wysokogatuunkowego plastiku.

Użyte w naszych okularach Awake soczewki polaryzacyjne ograniczają do minimum wpływ wszelkiego rodzaju odblasków, czy oślepień przy bardzo silnym świetle, polepszają kontrast widzenia, likwidują odbicia światła od płaskich powierzchni (woda, śnieg, piasek, szosa). Z tego względu modele z polaryzacją zalecane są dla kierowców, sportowców oraz do codziennego użytku.

Kategorie szkieł i przepuszczalność światła została określona na poziomie kategorii 3, co oznacza ograniczenie intensywnego światła słonecznego od 8 do 18%. Filtr UV 400 zapewnia 100% ochronę przed niebezpiecznym promieniowaniem UVA, UVB, UVC.

Okulary Awake z polaryzacją